Тигрите на A.J. Хинч казва, че едва не е бил блъснат от кола на терена преди мача срещу Уайт Сокс
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2024-03-31 | 20:10:05

Четвъртък отбеляза деня на откриването на бейзбола и това почти се превърна в катастрофа за мениджъра на Детройт Тайгърс Ей Джей. Хинч по време на мача на неговия отбор срещу Чикаго Уайт Сокс.

Уайт Сокс реши да изведе играчи на Guaranteed Rate Field с кола.

Хинч каза пред репортери в събота преди втория мач за сезона, че едва не е бил блъснат от кола.

Мениджърът на Детройт Тайгърс А. Дж. Хинч преди първия мач срещу Чикаго Уайт Сокс на Guaranteed Rate Field на 28 март 2024 г. в Чикаго. (Quinn Harris/Getty Images)

„Това беше близо“, каза Хинч чрез MLive.com. „Те имат приоритет. Ясно. Следващия път ще оставя колите да минат.“

Снимки в социалните медии показват колите, които пътуват около предупредителната писта и надолу по третата основна линия. Не беше ясно колко близо са се приближили превозните средства до Хинч.

Тигрите започнаха горещо 2024 г. с две поредни победи.

Поле с гарантирана ставка по време на церемонии преди мача между Детройт Тайгърс и Чикаго Уайт Сокс, четвъртък, 28 март 2024 г., в Чикаго. (Снимки на Грифин Куин/MLB чрез Getty Images)

В събота, Карсън Кели записа единичен резултат в седмия ининг и 10-ия ининг, за да помогне на Детройт да победи Чикаго със 7-6 в екстрите. Марк Каня и Райли Грийн също се записаха като домакини по време на мача.

„Искаме да играем за по-големи неща. Искаме да отидем в плейофите и искаме да спечелим“, каза Кели след мача. „Очевидно е, че за да стигнеш дотам, трябва да спечелиш... тези близки мачове и мисля, че това е, което ще излезем и ще покажем.“

Хинч е в своя четвърти сезон с тигрите. Той насочи Детройт към подобрение през 2023 г. от 2022 г. с рекорд от 78-84.

Райли Грийн от Детройт Тайгърс е поздравен от съотборници след хоумрън по време на седмия ининг срещу Чикаго Уайт Сокс на Guaranteed Rate Field 30 март 2024 г. в Чикаго. (Nuccio DiNuzzo/Getty Images)

Той е 481-329 по време на кариерата си, след като ръководи Аризона Даймъндбекс и Хюстън Астрос по-рано в кариерата си .

Асошиейтед прес допринесе за този доклад.

Следвайте Fox News Digital и се абонирайте за.